Film Önerileri:)

Bu gün sizler için yazın kavurucu sıcaklarında biraz olsun dinlenmenize yarayacak bir tavsiyem var! Sinemaya gitmiyorsunuz belki ama evinizde şöyle koltuğunuza kurulup,televizyonda film keyfi yapmak istemez misiniz? Hem filmlerin bilgisayardan,televizyona aktarılması da çok kolay!O zaman başlıyorum:

1-Ghajini:Bu filmde ağlamak garanti ve biraz da kan var.Yani kana dayanamayanlar izlemesin.Filmin konusu eski düşmanı yüzünden karısı Kalpana'yı ve hafızasını kaybetmiş bir adamın,onu tedavi etmek için uğraşan ama sonradan hem adamın hayatını kurtaran hem de ona aşık olan bir kızımız var.Eski Düşman tam kızı da öldürecekken Ghajini,kızımızı kurtarıyor.Devamını siz izleyin...

2-Jumanji:Bu film aşırı eğlenceli.Değişik bir oyun nedeniyle dünyanın altını üstüne getiren çocuklar ve ebeveynleri şimdi bu durumu çözmek zorundadır!

3-Ters yüz:Bu filme bayılıyorum.Küçük kızımız ve hayatındaki değişiklikler sonucu düşünceleri oynatmışlar bu filmde.Neşe,Tiksinti,Öfke,Üzüntü,vb.karakterlerimiz yer almakta.

4-Narnia Günlükleri:Bu filmde gizli bir dolabın içinde özgürlükten ve bağımsızlıktan hiç bir iz olmayan bir kış ülkesi bulan kardeşlerin görevi bu ülkeyi kurtarmaktır.Tabi bu sırada konuşan hayvanlar onlara hem yardım ediyor hem de zorluk çıkartıyor.Kardeşler ülkeyi acımasız Kraliçenin elinden kurtarabilecek mi? İzleyin ve Görün!

5-Frozen:Yani...Bu filmi küçükken izlemiştim ve hoşuma gitmişti.SEVGİ üzerine kurulmuş bir film.2 kız kardeşten büyük olanın özel yeteneğini saklaması için kardeşiyle hiç görüşmemesi,sonra da ailesinin ölüp taç giyme töreninde her şeyin ortaya çıktığı bir film.İzlemenizi.....öneririm.Yani biraz çocuk filmi ama güzel:)

6-Şirinler:Bu film size çocuk filmi gibi geliyor olabilir ama bence her yaştan insanın izleyebileceği bir film.Hikayeyi bilmeyen yoktur herhalde,şirinler ve kötü Gargamel'in onlara oynadıkları tuzaklar ile ilgili bir film:)

Yorumlar

Popüler Yayınlar